سردر شرقی بهشت زهرا دارای دو گلدسته است . که سه سوره از قرآن یعنی سوره رحمان بر سردر بیرونی و دو سوره یکی انبا و دیگری سوره جمعه بر دو دهنه ورودی و خروجی ایوان نقش بسته است .
انبا از نبی یعنی آورنده خبر است که در رمل شکل طریق می باشد. جمعه هم در رمل شکل جماعت است . اما سوره رحمان . در آیه ای از این سوره می خوانیم کلُّ مَنْ عَلیها فَان وَ یبقَی وَجْهُ رَبَّک ذوالجلالِ والاکرامِ یعنی  هرکه روی زمین است دستخوش مرگ و فناست و خدای باجلال و عظمت باقی می ماند. و اگر با حروف کلمه رحمان بازی کنیم کلمه احمر به معنای سرخ بدست می آید و لن که به معنای نفی کننده در عربی است . بنابر این به احتمال قوی این آیه مترادف شکل حمره در علم رمل به معنای مرگ و خوف و خطر است . و لن مصدق لااله الاالله است که بر یکی یا طریق دلالت دارد. وقتی طریق درحمره ضرب شود نقی الخد را باعث می گردد. پس سوره رحمان نقی الخد است .
طبق تحقیقات من پایه سمت راست گلدسته شرقی به مرکز ثقل قبری در قطعه 253 دقیقا در گوش سمت راست بهشت زهراست بنام متوفی نبی نبی زاده مرسل فرد و مرکز ثقل پایه سمت چپ بروی دو قبر یایکی . اولی در قطعه 301 و دیگری در قطعه 310 در گوش سمت چپ بهشت زهراست بنامهای متوفیان ستاره جمعه و قمر رخ جمعه .خودایوان به قطعه 21 بهشت زهرا مرتبط است چون نگارنده آیات بر کاشی ها استاد عباس خاک نگار مقدم می باشد که در آرامگاه شخصی شماره 201 دفن شده است . اگر صفرش را برداریم عدد 21 بدست خواهد آمد.

مسجد پشت ایوان که بین دو طاق آن قرار گرفته است به قطعه 24 مرتبط است.

زیرا تنها مکان مسجد مانند در بهشت زهرا در قطعه 24 است . و در نهایت کل مجموعه ایوان گلدسته و مسجد به قطعه 96 بهشت زهرا مرتبط می شود . در این قطعه دهانه کانالی زیر زمینی و قنات مانند که در نیم بیشتر بهشت زهرا امتداد یافته کمی باز است و هنگام سرما بخاراتی که از آن خارج میشود دیده می گردد . این مکان با توجه به اطلاعات متافیزیکی من مرکز بهشت زهرا است  مثل غسالخانه می باشد و محل شستشوی ارواح و غسل است .نتیجه اینکه :

یکی از گلدسته ها طریق است که ستاره اش قمرمی باشد دیگری جماعت مترادف جمعیت است و ایوان هم که احمر و طریق بود پس می توان به این ایوان و گلدسته گفت:

” جمعیت هلال احمر “=== نقی الخد در علم رمل

هلال احمر به معنای خسوف است که بخشی از ماه در سایه زمین قرار می گیرد یا همان پدیده ماه گرفتگی . گفتیم طریق به ماه و جاده دلالت دارد و حمره به مریخ و مرگ اگر این دو را به علاوه جماعت ضرب کنیم باید کل طالع سر در شرقی بهشت زهرا مشخص شود که در ضرب می شود نقی الخد . برای آگاهی از نقی الخد اینجا را کلیک کنید .

هنگام تشییع جنازه کلمه لااله الاالله گفته می شود . تماما بر نفی دلالت دارد.

و یکی بودن . پس از قطعه 91 شروع می کنیم . نه و یک . که نه به فارسی بر نفی دلالت می کند .یعنی نبود و نیستی چیزی . نود و یک یعنی اولی نباشد. نود و دو یعنی دومی نباشد . نود و سه یعنی سومی نباشد. نود و چهار یعنی چهارمی نباشد .اما در بهشت زهرا قطعه 95 موجود نیست به بجای آن دو مساحت به اندازه دو قطعه دیوار کشی شده و شامل تاسیسات و واحدهای اداری و نیز محل دپو اثاثیه و ماشین های کهنه و اوراق می باشد . بنابر این صددر صد می گویم که مرکزبهشت زهرا و غسالخانه ارواح منطقه دیوار کشی شده مجاور قطعه 94 و 91 است که بنام مجتمع کارگاهی و بتونی در نقشه نام برده شده  .  در کلیپ پایین شما هر دو مجتمع را خواهید دید و نیز کبوتری که بطرز عجیبی از انتهای زیر گذر خارج شد .ضمنا از بیرون رستورانی بزرگ در این مکان دایر شده بنام رستوران فردوس که اگر یک ت به آخرش اضافه نمایید . فردوست بدست می آید . با مراجعه به تاریخ و دائره المعارف مشخصات وی بشرح زیر است .

حسین فردوست

از ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد
 
 

پرش به ناوبری پرش به جستجو

حسین فردوست
Hossein Fardust.jpg
ارتشبد فردوست
محل تولد تهران
تاریخ تولد ۱۲۹۶ خورشیدی
محل درگذشت تهران
تاریخ درگذشت ۲۸ اردیبهشت ۱۳۶۶ (۷۰ سالگی)
محل دفن بهشت زهرا
تابعیت  ایران
نیرو Ground Force Imperial Army of Iran.png نیروی زمینی شاهنشاهی ایران
درجه IIArmy-Arteshbod.png ارتشبد
فرماندهی رئیس دفتر ویژهٔ اطلاعات
رئیس سازمان بازرسی شاهنشاهی
کارهای مهم تهیهٔ اعلامیهٔ بی‌طرفی ارتش شاهنشاهی ایران
فرزندان شاهرخ
والدین سیف الله فردوست

تیمسار ارتشبد حسین فردوست (۱۲۹۶–۱۳۶۶) همدرس و رئیس دفتر ویژهٔ اطلاعات محمدرضا شاه پهلوی؛ یکی از برجسته‌ترین و مؤثرترین چهره‌های سیاسی ـ اطلاعاتی دوران حکومت پهلوی بود.

زندگی

حسین فردوست از دوران کودکی به عنوان دانش آموز دبستان نظام وارد کلاس مخصوصی شد (۱۳۰۴ خورشیدی) که رضا شاه برای ولیعهدش محمدرضا پهلوی ترتیب داده بود. رضا شاه که تمایل داشت در کنار فرزندش دوست و همبازی درسخوانی باشد، فردوست را مورد توجه خاص قرارداد و او به دربار راه یافت. بدینسان فردوست از کودکی نزدیکترین دوست محمدرضا شاه و محرم اسرار او شد. با عزیمت محمدرضا پهلوی به سوییس برای تحصیل در کالج له روزه فردوست تنها همکلاسی بود که با او به‌طور رسمی اعزام شد و طی این سال‌ها همچنان صمیمی‌ترین یار محمدرضا شاه بود. طی این سال‌ها این رابطه متقابل تعمیق یافت و چنان پیوندی پدید شد که گویی فردوست جزء مکملی از شخصیت و زندگی محمدرضا شاه است. با آغاز پادشاهی محمد رضا شاه فردوست همچنان در کنار او بود و این رابطه چنان بود که شاه در کتاب ماموریت برای وطنم تنها کسی را که دوست خود معرفی کرد فردوست بود: «در آن موقع دوست صمیمی من پسری بود به نام حسین فردوست که پدرش ستوان ارتش بود. حسین در دوران تحصیل در سوییس با من همدرس بود و بعد هم با درجه سرهنگی سمت استادی دانشکده افسری را عهده داری می‌کند و فعلاً در گارد شاهنشاهی مشغول انجام وظیفه‌است».

فردوست در سال ۱۳۳۸ خورشیدی رئیس دفتر ویژهٔ اطلاعات شاه بود که فعالیت‌های مقام‌های مملکتی و درباری را بخصوص دربار را به شاه گزارش میداد. در سال‌های ۱۳۴۰–۱۳۵۲ قائم‌مقام ساواک (سازمان اطلاعات و امنیت کشور) و در سال‌های ۱۳۵۱–۱۳۵۷ رئیس سازمان بازرسی شاهنشاهی بود.[۱]

فردوست و انقلاب ۱۳۵۷

رفتار و مواضع ارتشبد فردوست در زمان حوادث سال‌های ۱۳۵۶–۱۳۵۷، که منجر به پیروزی انقلاب ۱۳۵۷ شد، شایعاتی را دربارهٔ وی بر سر زبان‌ها انداخت. فردوست در خاطراتش عملکرد خود علیه حکومت پهلوی در زمان اوجگیری انقلاب را تأیید می‌کند. ازجمله، فردوست در صدور اعلامیهٔ بی‌طرفی ارتش در صبح ۲۲ بهمن ۱۳۵۷، که منجر به پیروزی نهایی انقلاب شد، نقش تعیین‌کننده داشت (مراجعه به ویکی‌گفتاورد).[۲] در وفاداری او به خاندان پهلوی و همچنین نخست وزیر وقت (بختیار) ابهام‌هایی وجود دارد. کتاب خاطرات فردوست با نام «ظهور و سقوط سلطنت پهلوی» در دو جلد منتشر شده‌است. در جلد دوم کتاب، تصاویری از رجال پهلوی مشاهده می‌شود.

  نام :   حسين     نام خانوادگی :   فردوست     نام پدر :   سيف الله  
  تاریخ تولد :      تاریخ فوت :    29/02/1366
  محل دفن :       بهشت زهرا (س) ، قطعه : 108 ردیف : 55 شماره :25
  جستجوی پیشرفته   بازگشت به صفحه اصلی جستجو
امروز صبح به سر مزار حسین فردوست رفتم با کمال تعجب و حیرت قبرش کنار کانالی است که قبلا برایتان گفتم لطفا به کلیپ توجه کنید . اینجا را کلیک کنید

کبوتری که تعجب مرا در انتهای تونل سر در شرقی بهشت زهرا برانگیخت

سلام بر شما . این فیلم را امروز صبح گرفتم . به کبوتری که در انتهای تونل بهشت زهرا همراه من شد نگاه کنید . اینجا را کلیک نمایید.
      1. SONG9-4


MP3jPLAYLISTS.inline_0 = [
{ name: “1. SONG9-4”, formats: [“mp3”], mp3: “aHR0cDovL3BhcmFub3JtYWwuaXIvd3AtY29udGVudC91cGxvYWRzLzIwMTgvMTIvU09ORzktNC5tcDM=”, counterpart:””, artist: “”, image: “”, imgurl: “” }
];

MP3jPLAYERS[0] = { list: MP3jPLAYLISTS.inline_0, tr:0, type:’single’, lstate:”, loop:false, play_txt:’     ‘, pause_txt:’     ‘, pp_title:”, autoplay:false, download:false, vol:100, height:” };

 

Source: New feed

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *