محله سیزده آبان تهران و یوفوها

در تهران و حومه چندین گسل وجود دارد . که لااقل دو تا از آنها در ناحیه جنوب شهر واقع شده اند . اولی بنام گسل ری شمالی که از کوه بی بی شهربانو شروع شده و در امتداد اتوبان آزادگان دهها کیلومتر به سمت غرب پیشروی می نماید . در تقاطع خیابان شهید رجائی و اتوبان آزادگان محله سیزده آبان تهران واقع میباشد . که تقریبا در نواحی پایانی این گسل واقع شده است . دقیقا مانند یک قنات که ابتدائی دارد و انتهائی و آب از کاریز یا دهانه خروجی آن بیرون می آید گسل شمال ری هم از کوه بی بی شهربانو شروع شده و خروجی آن محله سیزده آبان تهران می باشد . جالب آنکه در بهشت زهرا هم به مانند تهران دو مسیر قنات است. که یکی از قطعه 112 شروع شده پس از عبور از قطعه 108 و خیابان یاس 14 و عبور از قطعه 99 به پایان می رسد . عدد 9 در علم رمل به بیاض مربوط می شود . یعنی چشمه سفیدی خواب و راه دور .

خوب اینجا به محله سیزده آبان برمی گردیم که در واقع به مانند قطعه 112بهشت زهرا می ماند . و محل خروج گسل شمال ری است . مسیل ها و فاضلاب غرب و مرکز تهران توسط کانالهائی به محله سیزده آبان تهران می رسد و در کارخانه بازیافت بهره برداری می گردد . اما در ضلع شمالی کارخانه بازیافت منطقه برخورد آبها به کارخانه است . زمین آنجا کاملا آبرفتی است و پا تا زانو در خاک نرم آنجا فرو میرود . و جنگلی مصنوعی ساخته شده که مملو از کانالهای عمیقی است که جهت مهار آب ایجاد گردیده است . آنجا نیزار ایجاد شده . ونمائی وحشتناک و انتزاعی و خیالی دارد . و اکثر مملو از مه و بخارات است . من در آنجا بروی درختی تمثالی عجیب را دیدم که بشکل انسانی بود و از آن عکس گرفتم که برایتان همین جا قرار می دهم . من از دهان تعدادی از ساکنین محله سیزده آبان که اکثرا از قوم فیوجی یا همان غربتی ها هستند شنیدم که هر چند روز یکبار نوری از آنجا به آسمان رفته دوباره به داخل زمین فرو می رود . و نیز کوتوله هائی را نیز مشاهده کرده اند .

قبلا در بحث گلدسته بهشت زهرا گفتم که کد این گل دسته عدد سیزده است که با محله سیزده آبان تهران مطابقت دارد . و سیزده در علم رمل به نقی الخد دلالت دارد و آبی است و دلالت بر بیماری و جنگ و خفه کردن د ارد . نیز بر آهن . جالب اینکه در مجاورت این مکان بازار آهن تهران قرار گرفته است .

به هرصورت این مکان بسیار عجیب و مکانی است جهت ورود یوفوها به داخل زمین از طریق دهانه گسل شمالی ری .

کوی سیزده آبان

از ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد

کوی ۱۳ آبان در ناحیه ۳ منطقه ۲۰ تهران قرار دارد. این محله در سال ۱۳۴۲ شمسی ساخته شده‌است و پیش از انقلاب به نهم آبان شهرت داشت. علت این نام گذاری روز تولد رضا پهلوی فرزند بزرگ محمدرضاشاه و ولیعهد وی بود، ولی بعد از انقلاب به مناسبت روز دانش آموز ۱۳ آبان نام گرفت. محله ۱۳ آبان دارای ۸۸ کوچه می‌باشد؛ و نام کوچه‌ها از ماه‌های سال گرفته شده‌است.

تقریباً همهٔ خانه‌های آن یک شکل بود. هر خانه ایوانی وسیع و حیاطی بزرگ داشت و اولین محله در تهران بود که از لوله‌کشی گاز استفاده می‌شد.

13 آبان

روزی که امام خمینی(س) آن را انقلاب دوم نامید

در پی اعلام پیام امام، یک روز بعد دانشجویان پیرو خط امام که در داخل سفارت مستقر بودند، پس از آماده کردن لیست 13 گروگان زن و سیاهپوست طی نامه ای از مرحوم حجت الاسلام سید احمد خمینی می خواهند که برای مراقبت و نظارت در امر نقل و انتقال گروگان ها به سفارت بیایند تا هنگام آزادی آنان را تا محل وزارت خارجه و از آن جا به فرود گاه مهر آباد همراهی نمایند.

امریکا ناامید از راه حل سیاسی، تصمیم به اجرای طرح نجات و براندازی نظام جمهوری اسلامی گرفت و با یک برنامه از پیش تنظیم شده، در تاریخ 15 اردیبهشت 59 با هشت فروند هلیکوپتر و یک هواپیما به خاک ایران حمله کرد؛ اما این عملیات به شکست انجامید و با نه نفر کشته، شکست مفتضحانه ای بر شکست های قبلی دولت امریکا در ارتباط با انقلاب اسلامی ایران افزوده شد. تردیدی نیست که شکست امریکا در طبس یک “معجزه” بود و تنها امدادها و نصرت الهی در دل تاریکی شب به یاری ملت ایران شتافت و شن های روان با ماموریت الهی پیچیده ترین سیستم تکنولوژی امریکا را از کار انداخت.

ساختمانی با سقف کاذب و تخت های شکیل
از بخش پردیس یک به ساختمانی دیگر موسوم به «بخش آبان» می روم؛ این بخش به تازگی بازسازی شده و هنگام ورود، بیماران مرد برای رفتن به کارگاه از آن خارج می شوند.
این ساختمان دارای سقف کاذب و شش اتاق با تخت های شکیل بیمارستانی است.
بخش آبان بسیار بهتر از بخش پردیس یک است.
بابک خادم مسئول بخش آبان می گوید: این بخش ظرفیت پذیرش 35 بیمار را دارد اما اکنون شش نفر دارای اختلالات اسکیزوفرنی و دوقطبی به این بخش آمده اند، بقیه بخش های بیمارستان نیز قرار است به همین شکل و با نظر معماران و روانشناسان و هنرمندان بازسازی شوند.


توضیحات گفته شده مربوط به تیمارستان واقع در امین آباد شهرری تهران است . این تیمارستان در ابتدای گسل شمالی ری قرار گرفته است و گفتم محله سیزده آبان در انتهای گسل واقع شده است . به همین خاطر موقعیتی قوی از لحاظ ماورا دارد . در این منطقه یوفو های زیادی مشاهده شده که شخصی گفت یکی شان با حرکت کشیده و با ایست کوچک می شد و منطقه ای عجیب و قوی است . تیمارستان امین آباد در پایین بقعه واقعه شده اگر دقت کنید در انتهای عکسی که بقعه مشخص است در پایین چهار راهی خاکی دیده می شود که آنجا تیمارستان واقع شده است . اطراف بیمارستان دیواری بلوکی است که از فوق العاده از نظر ماورا قوی است .

موقعیت بقعه بی بی شهربانو از ارتفاعات ، عکس از شمال به جنوب

همون موقعیت عکس قبلی کمی زوم شده تا جزئیات بیشتر از مکان بقعه بی بی شهربانو قابل رویت باشه

خط الراس کوه بی بی شهربانو،غرب به شرقبرای دیدن عکسها اینجا را کلیک کنید

Source: New feed

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *