به خورشید می گفتند دو دو

در خواب دیشب شخصی به من گفت که ما به خورشید می گوییم دو دو . من نتوانستم این دو دو را از لحاظ رمل یا نجوم به خورشید ربط دهم . اما علتی هست که به خورشید دو دو می گویند . ریشه کلمه معلوم نشد اما مرا در کشف اسرار بهشت زهرا یاری داد . قطعه 22 بهشت زهرا کنار میدان اصلی بهشت زهراست .

پس میدان بهشت زهرا به منزله خورشید است . اما کنار میدان بهشت زهرا قطعه 80 واقع شده است .که در رمل هشت به معنای مرگ و خوف و خطر می باشد . بنابراین مجاورت مرگ با خورشید به معنای مرگ خورشید است . کنار قطعه 80 قطعه 81 است که اگر صفر هشتاد را به انتهای 81 بچسبانیم می شود 810 که 10 در رمل همان خورشید است که معنای مرگ خورشید را می دهد . همین اتفاق در قطعه 108 هم می افتد که باز به معنای مرگ خورشید است . برای فهم بیشتر مطالب قبلی را بررسی نمایید .

چون ادامه قطعات از 82 به بالا با جهشی بطول خیابان اصلی بهشت زهرا تا سر در شرقی می باشد . پس کل این خیابان طولانی و عریض معنای قطعه 81 یا عدد 810 یا قطعه 108 را دارد به معنای مرگ خورشید . و چون خورشید به خداوند نسبت داده شده . پس علامتی فراماسونری و شیطانی است . که بطور ناخودآگاه و بخاطر تسلط نیروهای شیطانی بر ذهن کسانی که نقشه بهشت زهرا را تهیه می کردند ایجاد شده است . آنها خودشان از این جریان خبری یا اطلاعی نداشته اند و برحسب نیازهای کاری و اداری چنین نقشه ای کشیده اند اما در اصل اسیر القائات ماورائی و برزخی گشته اند .الله اعلم .

Source: New feed

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *